Okres zwykły

/09.09.2018r./

Niedziela, 9 września

12.30 – Msza święta chrzcielna.

17.30 – Nieszpory.

18.00 – Msza święta wieczorna.

Rozpoczynamy dziś Tydzień Wychowania.

Składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.

Liturgiczne obchody tygodnia:

Środa, 12 września

18.00 - Msza święta wieczorna w intencjach nowennowych.

Czwartek, 13 września - Wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 - Msza święta wieczorna w intencjiOjca Świętego Franciszka, podziękowanie za dar kanonizacji Jana Pawła II, za Kościół, Ojczyznę, Kapłanów, Radio Maryja, Telewizję Trwam i ofiarodawców. W czasie Mszy świętej zbierana będzie składka na potrzeby Radia Maryja.   Po Mszy świętej Nabożeństwo do Matki Boskiej Fatimskiej. Figurę Matki Bożej w procesji poniosą pomocnicy kościelni.

18.00 – Msza święta w intencji próśb i podziękowań składanych za wstawiennictwem

św. Ojca Pio.

Piątek, 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Sobota, 15 września – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

18.00 – Msza święta zbiorowa.

Niedziela, 16 września - ObchodzimyŚwiatowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

12.00 – Pouczenie przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych.

12.30 – Msza święta za roczne dzieci, ich rodziców i chrzestnych.

Składka z racji trzeciej niedzieli miesiąca, przeznaczona będzie na zakup opału do kościoła.

W tym tygodniu różaniec o godz. 17.30 poprowadzą Róże Żywego Różańca:

w poniedziałek 11 i 12, we wtorek 13 i 14 , w piątek 15 i 16 Róża. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Pielgrzymka chorych i seniorów do Częstochowy odbędzie się w poniedziałek, 10 września. Wyjazd z Palcu Ks. Kochaja o godz. 6.30.

Młodzież klas III gimnazjalnych i klas ósmych, pragnącą przystąpić do sakramentu bierzmowania, zapraszamy razem z rodzicami na Mszę św. wieczorną z nabożeństwem fatimskim w czwartek, 13 września. Na zakończenie – spotkanie informacyjne.

Spotkanie Modlitewnej Grupy Św. Ojca Pio będzie w sobotę, 15 września o godz. 8.00

w salce Ojca Pio.

Uroczysta Msza święta z okazji 25-lecia koronacji Piety Hałcnowskiej odbędzie się w sobotę, 15 września o godz. 10.00 w Bielsku-Białej Hałcnowie.

Rozpoczęcie spotkań scholi odbędzie się 15 września o godz. 10.30 w auli Domu Katechetycznego. Zapraszamy chętne dzieci.

Parafialna pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej będzie w sobotę, 29 września br.

Zapisy na autokar przyjmujemy w zakrystii. Wyjazd z Placu Ks. Kochaja o godz. 6.30.

Msza święta w Kalwarii o godz. 9.00. Wyjazd z Kalwarii około godz. 15.00.

Prosimy o liczny udział w tej tradycyjnej pielgrzymce.

Dla najmłodszych w zakrystii jest do nabycia „Promyczek dobra” i „Mały Gość”.

2018  Parafia Świętych Szymona i Judy Tadeusza w Kozach   globbers joomla templates