image1 image2 image3

Kolęda 2019/2020

27. 12. 2019r. Piątek

I.       Modrzewiowa od tyłu - od godz. 09.00

II.      Dębowa - od godz. 09.00

III.    Klonowa - od godz. 09.00

         Przemysłowa 55, 51, Klonowa, Przecznia nr 16

28. 12. 2019r. Sobota

I.       Dolna Wieś - od godz. 09.00

Rzemieślnicza, Świt, Przecznia od Rzemieślniczej do Cisowej nr 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29

II.      Dolna – od 09.00                  

(część od mostku – nr 32c, 32b, 30, 28, 26, 24, 23, 21, 20, 19, 18, 12, 10),osiedle. na ul. Dolnej, ul. Bławatków

III.    Dolna Wieś - od godz. 09.00

Nadbrzeżna od Pisarzowic do mostku (do nr 114 i 77), Czapli, Wrzosowa, Spółdzielcza nr 1 – 18 (bez nr 15 i 17)

IV.    Dolna Wieś - od godz. 09.00

Zielona nr 1, 5, 9, 11, Nadbrzeżna od mostku (od nr 73 do 25, od 106 do 38 i 65 do ronda, Stawowa

30. 12. 2019r. Poniedziałek

I.       Górna Wieś – od 09.00

Ul. Słoneczna, Górna (cała), Jasna od nr 31 do nr 1

II.      Górna Wieś - od godz. 09.00

Choinkowa, Bażantów, Willowa, Pszczela, Źródlana, Beskidzka od lasu do skrzyżowania z ul. Chrobaczą (Macierzanki) (do nr 112 oraz do nr 65)

III.    Górna Wieś - od godz. 9.00

Panienki nr 2, Serdeczna, Herbaciana,

IV.    Osiedle Północ - od godz. 9.00

Przecznia (nr 3 przy stadionie), Akacjowa

31.12.2019r. Wtorek

I.       Za Mostem – od godz. 9.00

Ul. Nagietkowa od nr 11 do ul. Mostowej, Mostowa, Nadbrzeżna nr 7, 11, 13, 15, 17

II.      Dworcowa - od godz. 9.00

III.    Bielska – od godz. 9.00

Bielska od p. Janik nr 55 do p. Fołta 91 i od nr 84 p. Prochownik do nr 66 a i b, p. Baścik, Topolowa nr 2 i 8

02.01.2020r. Czwartek

I.       Górna Wieś - od godz. 9.00

Panienki od Równej (nr 35,33,31,29,26,24,23,20 do 1 – bez nr 19,21,30 i 2), ul. Beskidzka nr 92,96,100

II.      Sobieskiego - od godz. 09.00

Ul. Sobieskiego od końca, Cicha, Dolna nr 1, 4, 6.

III.    Mała Kępa - od godz. 09.00

Żytnia od nr 7, Sowy, Modrzewiowa (nr 93), Sójki, Kęcka 78,76,82,86,88 i od 90 do końca, Wieżowa część (nr 1,2,7,9,19,21,23,25 i 27)

IV.    Kęcka - od godz. 09.00

od nr 3 do nr 85 (bez nr 49,76,78,82,86 i 88)

04.01.2020r. Sobota

I.       Pod Panienką - od godz. 09.00

Paproci, Panienki do Równej( od nr 63 – 36), Równa, Panienki nr 21,19,30 i Działy 3c

II.      Osiedle 100 - od godz. 09.00

Tęczowa (od nr 76), Wilgi nr 10 i 16, Azaliowa 22, Wiejska

III.    Górna Wieś - od godz. 09.00

Od p. Rydzewskich ul. Macierzanki, Chrobacza, Strumyków, Beskidzka nr 108,106,61,104,57, Skośna

IV.    Bielska - od godz. 09.00

Bielska od numeru 4 parzyste do p. Baścików nr 64 i od Państwa Twardak (nr 49) numery nieparzyste do ronda

07.01.2020r. Wtorek

I.       Osiedle 100 - od godz. 9.00

Stokrotek, Azaliowa, Wiśniowa, Irysów

II.      Piece Wapienne - od godz. 09.00

Zawiła od końca, Wapienna (od nr 55 i od nr 40 do ul. Bielskiej)Biała, Słoneczników

III.    Potok - od godz. 15.00

Listonoszy od końca, Rolnicza 70, Brzozowa od nr 41 do nr 9

08.01.2020r. Środa

I.       Przemysłowa (od końca bez nr 55,51), Kolejowa, Przecznia nr 9 – od 09.00

II.      Osiedle 100 - od godz. 15.00

Astrów

09.01.2020r. Czwartek

I.       Bagrówka - od godz. 9,00

Od p. Madejskich nr 41 w dół

II.      Dolna Wieś - od godz. 15.30

Dolna od Nadbrzeżnej nr 44, 40, 38, 37, 36, 34, 31, 29, 27, 25 do mostku, Jaśminowa

III. Górna Wieś - od godz. 13.00

Beskidzka od ul. Zamkowej (lewa strona – nr 25 do 9 nieparzyste), Wczasowa, Piwonii, Cyprysów

10.01.2020r. Piątek

I.       Kolorze - od godz. 14.30

Ul. Wierzbowa od końca od nr. 30, Złocieni, Bielska nr 97, 101, 93, 95, 99 do ul. Chmielowej

II.      Krótka, Ogrodowa – od godz. 15.00

11.01.2020r. Sobota

I.       Górna Wieś - od godz. 9.00

Beskidzka nr 74 - 29 od Krzyża do ul. Zamkowej, Legiońska, Smreków, Jodłowa, Miła od końca do skrzyżowania z ul. Beskidzką, Zamkowa

II.      Młyńska (od dołu) - od 09.00

III.    Stary Dwór - od godz. 09.00

Ul. Wapienna od p. Jurzaków (numery 42 parzyste i 57 nieparzyste do końca ul. Wapiennej), Złota nr 35 do p. Sierek

13.01.2020r. Poniedziałek

I.       Centrum - od godz. 09.00

Ul. Nadbrzeżna ( bez nr. 7, 11, 13, 15, 17) od ul. Sobieskiego do Kościelnej (od nr 34 - 2 i od nr 21 - 3), Kościelna, Cmentarna

II.      Mała Kępa - od godz. 9.00

Kęcka nr 49, Rzeczna, Chlubna, Czajki, Polna, Gołębia, Wieżowa – nr 4, 12, 14, 31, 41, 43.

14.01.2020r. Wtorek

I.       Topolowa (bez nr 2 i 8), Poprzeczna – od godz. 9.00

II.      Granice Hałcnowskie - od godz. 09.00

Wyzwolenia, Spółdzielcza nr 52, 50, 44, 36, 35, 33, 33a, 34, 32, 31, 26, 23, 21, 25, 15, 17, 19 do mostku, Poziomkowa

III.    Szkolna, Krakowska ( od nr 1 - 7/5, 17 i 19) - od godz. 9.00

15.01.2020r. Środa

I.       Plac Szlagórów - od godz.09.00

         Pogodna, Miodowa, Woskowa

II.      Krakowska - od 9.00

Ludowa, Krakowska(numery parzyste), Wspólna

16.01.2020r. Czwartek

I.       Osiedle Północ- od godz. 9.00

Kalinowa

II.      Chmielowa, Malowana nr 6, Bratków do nr 20, Pod Grapą – od godz. 9.00

III.    Kamienna Łąka - od godz. 9.00

Kwiatowa, Wiklinowa

17.01.2020r. Piątek

I.       Górna Wieś - od godz. 9.00

Beskidzka od sklepu do nr 48 (prawa strona) Kręta, Sosnowa

II.      Osiedle 100 - od godz. 09.00

Bukietowa, Tulipanów, Magnolii

18.01.2020r. Sobota

I.       Osiedle 100 - od godz. 9.00

Zdrojowa, Zjazdowa, Wilgi nr 2, 3 i 5

II.      Działy - od godz. 09.00

20.01.2020r. Poniedziałek

I.       Pasieki - od godz. 09.00

Zielona nr 10, 6, 7, 15 Brzozowa nr 52, 51, 50 Malinowa Jaworowa, Przecznia nr 90, 98, 108, 110, 112, 116 i od nr 119 do 141, Rolnicza 4 i 7

21.01.2020 r. Wtorek

I.       Przecznia - od godz. 09.00

Przecznia od skrzyżowania z ul. Kęcką nr 48, 44, 42, 38, 34, 36, Czysta, Orzechowa, Świerkowa

22.01.2020r. Środa

I.       Mała, Błękitna, Tęczowa nr 78, 82, 80, 86, 92 - od godz. 09.00

23.01.2020r. Czwartek

I.       Osiedle 100 - od godz. 09.00

Krokusów, Liliowa, Storczyków, Lazurowa

24.01.2020r. Piątek

I.       Przecznia - od godz. 9.00

Przecznia od Cisowej do Modrzewiowej nr 22, 24 Cisowa, Tylna

25.01.2020r. Sobota

I.       Folwark - od godz. 09.00

Czereśniowa, Orchidei, Borówkowa, Laskowa, Jemioły, Konwalii, Przecznia                 od Orchidei nr 59, 57, 55, 54, 52, 50, 63

27.01.2020r. Poniedziałek

I.       Osiedle Północ - od godz. 9.00

Ul. Lipowa (od końca) i ul. Platanowa 23, ul. Morelowa        

II.      Domy pod Kamieniołomem - od godz. 14.00

Leśna, Górska, Piaskowa

III.    Ul. Jutrzenki - od godz. 09.00

Jutrzenki, Przecznia nr 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51

28.01.2020r. Wtorek

I.       Folwark - od godz. 09.00

Przecznia od nr 117, Jabłoniowa, Folwarczna, Chabrowa, Przecznia na tym odcinku do Różanej nr 115,113,111,109,103,101,95,97,91,89,87,79,77, 73,70, 69, 67,64,65,71,60a

30.01.2020r. Czwartek

I.       Folwark – od 14.00

Orlików, Koncertowa, Różana

01.02.2020r. Sobota

I.       Kolęda dodatkowa – od 14.00

Okres zwykły

TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

/15.12.2019r./

Niedziela, 15 grudnia – Trzecia Niedziela Adwentu.

12.00 – Pouczenie przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych.

12.30 – Msza święta za roczne dzieci, ich rodziców i chrzestnych.

17.30 – Nieszpory adwentowe.

18.00 – Msza święta wieczorna.

Dziś składka na inwestycje parafialne z racji trzeciej niedzieli miesiąca. „Bóg zapłać” za składane ofiary.

 

W tym tygodniu, w środę, piątek i sobotę przypadają Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

 

Liturgiczne obchody tygodnia:

Poniedziałek, 16 grudnia – Rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus na Mszy świętej

o godz. 7,30. W niedzielę Nowenna na Mszy św. o godz.8.00.

Środa, 18 grudnia

17.00 - Msza święta w intencjach nowennowych.

Czwartek, 19 grudnia

16.00 – Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek, 20 grudnia - W tym dniu oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji trzeciego piątku miesiąca.

17.00 – Msza święta do Bożego Miłosierdzia oraz w intencji Ojca Świętego Franciszka, na podziękowanie za dar kanonizacji Jana Pawła II, za Kościół, Ojczyznę, Kapłanów, Radio Maryja, Telewizję Trwam i ofiarodawców. Składka na potrzeby Radia Maryja.

Sobota, 21 grudnia

W naszym kościele spowiedź adwentowa dla wszystkich parafian.                      

8.00 – 11.30 / przerwa od 9.30 do 10.00 /,

14.00 – 18.00 / przerwa od 15.30 do 16.00 /.

Prosimy, aby nie odkładać spowiedzi na Wigilię. W sobotę będą zaproszeni kapłani, aby każdy spokojnie, bez pośpiechu mógł skorzystać z sakramentu pokuty.

18.00 – Msza święta zbiorowa.

 

Niedziela, 22 grudnia – Czwarta Niedziela Adwentu.

12.30 – Msza święta chrzcielna.

 

 

 

 

 

 

 

 

W okresie Adwentu w naszym kościele:

W dni powszednie o 16.45 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny.

 

Msza święta wotywna o Najświętszej Maryi Pannie, zwana roratami:

7.30 - dla dorosłych w dni powszednie,

17.00 - dla dzieci od poniedziałku do piątku.

Spotkanie modlitwnej Grupy Św. Ojca Pio będzie w sobotę 21 grudnia po Mszy świętej

o godz. 7.30 w salce Ojca Pio.

W kościele pod chórem członkowie Zespołu Charytatywnego rozprowadzają świece wigilijne. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc świąteczną dla rodzin, które są w potrzebie.

Towarzystwo Charytatywne im. Św. Ojca Pio zaprasza wszystkich parafian do udziału

w świątecznej akcji pomocy potrzebującym. W sklepach są wystawione kosze na dary serc. „Bóg zapłać” za każdą pomoc.

Schola dziękuje wszystkim, którzy zakupili kartki świąteczne wykonane przez młodzież. Zebraną kwotę 2.475,90 zł. przeznaczy na potrzeby scholi.

2020  Parafia Świętych Szymona i Judy Tadeusza w Kozach   globbers joomla templates