Okres zwykły

ODPUST PARAFIALNY KU CZCI ŚW. ANNY

29.07.2018r.

Niedziela, 29 lipca – Odpust Parafialny ku czci św. Anny.

11.00 – Suma odpustowa a po niej procesja eucharystyczna. Zapraszamy parafian, gości, poczty sztandarowe i orkiestrę.

17.30 – Nieszpory.

18.00 - Msza święta wieczorna.

Liturgiczne obchody tygodnia:

Wtorek, 31 lipca – Wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli, kapłana.

Środa, 1 sierpnia - Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. Rozpoczynamy w tym dniu miesiąc trzeźwości i abstynencji. Jest też okazja wpisania swoich postanowień do Parafialnej Księgi Trzeźwości pod chórem kościoła.

18.00 - Msza święta wieczorna w intencjach nowennowych.

Czwartek, 2 sierpnia – Przypada dzień odpustu Porcjunkuli, który można uzyskać nawiedzając kościół i spełniając warunki odpustu. Pierwszy czwartek miesiąca.Modlimy się w intencji nowych powołań do służby w Kościele.

7.00 – Msza święta o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

17.00 – Godzina święta.

Piątek, 3 sierpnia – Pierwszy piątek miesiąca. Oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

7.00 – Msza święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa za czcicieli i nabożeństwo pierwszopiątkowe.

15.30 – Msza święta pierwszopiątkowa dla dzieci.

18.00 – Msza święta wieczorna.

Sobota, 4 sierpnia – Wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya, kapłana.   Pierwsza sobota miesiąca. Oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

7.00 - Msza święta w intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, nabożeństwo pierwszosobotnie, za matki oczekujące na rozwiązanie oraz za osoby, które podjęły Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Modlić się będziemy także za naszą Ojczyznę i Parafię.

18.00 – Msza święta zbiorowa.

Odwiedziny chorych z rejonu Ks.Dawida będą w pierwszy piątek, 3 sierpnia od godz. 8.00,

pozostałe rejony w pierwszą sobotę od godz. 8.00.

Niedziela, 5 sierpnia

12.00 – Pouczenie przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych.

Składka przeznaczona jest na potrzeby diecezji.

Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca:

Codziennie od 6.30 do 7.00 i od 18.00 do 18.30.

W czwartek od 17.00.

W pierwszy piątek od 15.00 do 16.00, od 17.00 do 18.00.

W tym tygodniu różaniec o godz. 17.30 poprowadzą Róże Żywego Różańca:

w poniedziałek 11 i 12 Róża, we wtorek 13 i 14 Róża, w piątek 15 i 16 Róża. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Akcja krwiodawstwa będzie w niedzielę 5 sierpnia od godz. 9.00 do 13.00 na parkingu przy kościele. Zachęcamy do wsparcia tak szlachetnej idei.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kozach zachęca do udziału w projekcie unijnym dla osób powyżej 60 lat i ich opiekunów. Szczegóły w gablotce przed kościołem.

2018  Parafia Świętych Szymona i Judy Tadeusza w Kozach   globbers joomla templates