image1 image2 image3

Kolęda 2019/2020

27. 12. 2019r. Piątek

I.       Modrzewiowa od tyłu - od godz. 09.00

II.      Dębowa - od godz. 09.00

III.    Klonowa - od godz. 09.00

         Przemysłowa 55, 51, Klonowa, Przecznia nr 16

28. 12. 2019r. Sobota

I.       Dolna Wieś - od godz. 09.00

Rzemieślnicza, Świt, Przecznia od Rzemieślniczej do Cisowej nr 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29

II.      Dolna – od 09.00                  

(część od mostku – nr 32c, 32b, 30, 28, 26, 24, 23, 21, 20, 19, 18, 12, 10),osiedle. na ul. Dolnej, ul. Bławatków

III.    Dolna Wieś - od godz. 09.00

Nadbrzeżna od Pisarzowic do mostku (do nr 114 i 77), Czapli, Wrzosowa, Spółdzielcza nr 1 – 18 (bez nr 15 i 17)

IV.    Dolna Wieś - od godz. 09.00

Zielona nr 1, 5, 9, 11, Nadbrzeżna od mostku (od nr 73 do 25, od 106 do 38 i 65 do ronda, Stawowa

30. 12. 2019r. Poniedziałek

I.       Górna Wieś – od 09.00

Ul. Słoneczna, Górna (cała), Jasna od nr 31 do nr 1

II.      Górna Wieś - od godz. 09.00

Choinkowa, Bażantów, Willowa, Pszczela, Źródlana, Beskidzka od lasu do skrzyżowania z ul. Chrobaczą (Macierzanki) (do nr 112 oraz do nr 65)

III.    Górna Wieś - od godz. 9.00

Panienki nr 2, Serdeczna, Herbaciana,

IV.    Osiedle Północ - od godz. 9.00

Przecznia (nr 3 przy stadionie), Akacjowa

31.12.2019r. Wtorek

I.       Za Mostem – od godz. 9.00

Ul. Nagietkowa od nr 11 do ul. Mostowej, Mostowa, Nadbrzeżna nr 7, 11, 13, 15, 17

II.      Dworcowa - od godz. 9.00

III.    Bielska – od godz. 9.00

Bielska od p. Janik nr 55 do p. Fołta 91 i od nr 84 p. Prochownik do nr 66 a i b, p. Baścik, Topolowa nr 2 i 8

02.01.2020r. Czwartek

I.       Górna Wieś - od godz. 9.00

Panienki od Równej (nr 35,33,31,29,26,24,23,20 do 1 – bez nr 19,21,30 i 2), ul. Beskidzka nr 92,96,100

II.      Sobieskiego - od godz. 09.00

Ul. Sobieskiego od końca, Cicha, Dolna nr 1, 4, 6.

III.    Mała Kępa - od godz. 09.00

Żytnia od nr 7, Sowy, Modrzewiowa (nr 93), Sójki, Kęcka 78,76,82,86,88 i od 90 do końca, Wieżowa część (nr 1,2,7,9,19,21,23,25 i 27)

IV.    Kęcka - od godz. 09.00

od nr 3 do nr 85 (bez nr 49,76,78,82,86 i 88)

04.01.2020r. Sobota

I.       Pod Panienką - od godz. 09.00

Paproci, Panienki do Równej( od nr 63 – 36), Równa, Panienki nr 21,19,30 i Działy 3c

II.      Osiedle 100 - od godz. 09.00

Tęczowa (od nr 76), Wilgi nr 10 i 16, Azaliowa 22, Wiejska

III.    Górna Wieś - od godz. 09.00

Od p. Rydzewskich ul. Macierzanki, Chrobacza, Strumyków, Beskidzka nr 108,106,61,104,57, Skośna

IV.    Bielska - od godz. 09.00

Bielska od numeru 4 parzyste do p. Baścików nr 64 i od Państwa Twardak (nr 49) numery nieparzyste do ronda

07.01.2020r. Wtorek

I.       Osiedle 100 - od godz. 9.00

Stokrotek, Azaliowa, Wiśniowa, Irysów

II.      Piece Wapienne - od godz. 09.00

Zawiła od końca, Wapienna (od nr 55 i od nr 40 do ul. Bielskiej)Biała, Słoneczników

III.    Potok - od godz. 15.00

Listonoszy od końca, Rolnicza 70, Brzozowa od nr 41 do nr 9

08.01.2020r. Środa

I.       Przemysłowa (od końca bez nr 55,51), Kolejowa, Przecznia nr 9 – od 09.00

II.      Osiedle 100 - od godz. 15.00

Astrów

09.01.2020r. Czwartek

I.       Bagrówka - od godz. 9,00

Od p. Madejskich nr 41 w dół

II.      Dolna Wieś - od godz. 15.30

Dolna od Nadbrzeżnej nr 44, 40, 38, 37, 36, 34, 31, 29, 27, 25 do mostku, Jaśminowa

III. Górna Wieś - od godz. 13.00

Beskidzka od ul. Zamkowej (lewa strona – nr 25 do 9 nieparzyste), Wczasowa, Piwonii, Cyprysów

10.01.2020r. Piątek

I.       Kolorze - od godz. 14.30

Ul. Wierzbowa od końca od nr. 30, Złocieni, Bielska nr 97, 101, 93, 95, 99 do ul. Chmielowej

II.      Krótka, Ogrodowa – od godz. 15.00

11.01.2020r. Sobota

I.       Górna Wieś - od godz. 9.00

Beskidzka nr 74 - 29 od Krzyża do ul. Zamkowej, Legiońska, Smreków, Jodłowa, Miła od końca do skrzyżowania z ul. Beskidzką, Zamkowa

II.      Młyńska (od dołu) - od 09.00

III.    Stary Dwór - od godz. 09.00

Ul. Wapienna od p. Jurzaków (numery 42 parzyste i 57 nieparzyste do końca ul. Wapiennej), Złota nr 35 do p. Sierek

13.01.2020r. Poniedziałek

I.       Centrum - od godz. 09.00

Ul. Nadbrzeżna ( bez nr. 7, 11, 13, 15, 17) od ul. Sobieskiego do Kościelnej (od nr 34 - 2 i od nr 21 - 3), Kościelna, Cmentarna

II.      Mała Kępa - od godz. 9.00

Kęcka nr 49, Rzeczna, Chlubna, Czajki, Polna, Gołębia, Wieżowa – nr 4, 12, 14, 31, 41, 43.

14.01.2020r. Wtorek

I.       Topolowa (bez nr 2 i 8), Poprzeczna – od godz. 9.00

II.      Granice Hałcnowskie - od godz. 09.00

Wyzwolenia, Spółdzielcza nr 52, 50, 44, 36, 35, 33, 33a, 34, 32, 31, 26, 23, 21, 25, 15, 17, 19 do mostku, Poziomkowa

III.    Szkolna, Krakowska ( od nr 1 - 7/5, 17 i 19) - od godz. 9.00

15.01.2020r. Środa

I.       Plac Szlagórów - od godz.09.00

         Pogodna, Miodowa, Woskowa

II.      Krakowska - od 9.00

Ludowa, Krakowska(numery parzyste), Wspólna

16.01.2020r. Czwartek

I.       Osiedle Północ- od godz. 9.00

Kalinowa

II.      Chmielowa, Malowana nr 6, Bratków do nr 20, Pod Grapą – od godz. 9.00

III.    Kamienna Łąka - od godz. 9.00

Kwiatowa, Wiklinowa

17.01.2020r. Piątek

I.       Górna Wieś - od godz. 9.00

Beskidzka od sklepu do nr 48 (prawa strona) Kręta, Sosnowa

II.      Osiedle 100 - od godz. 09.00

Bukietowa, Tulipanów, Magnolii

18.01.2020r. Sobota

I.       Osiedle 100 - od godz. 9.00

Zdrojowa, Zjazdowa, Wilgi nr 2, 3 i 5

II.      Działy - od godz. 09.00

20.01.2020r. Poniedziałek

I.       Pasieki - od godz. 09.00

Zielona nr 10, 6, 7, 15 Brzozowa nr 52, 51, 50 Malinowa Jaworowa, Przecznia nr 90, 98, 108, 110, 112, 116 i od nr 119 do 141, Rolnicza 4 i 7

21.01.2020 r. Wtorek

I.       Przecznia - od godz. 09.00

Przecznia od skrzyżowania z ul. Kęcką nr 48, 44, 42, 38, 34, 36, Czysta, Orzechowa, Świerkowa

22.01.2020r. Środa

I.       Mała, Błękitna, Tęczowa nr 78, 82, 80, 86, 92 - od godz. 09.00

23.01.2020r. Czwartek

I.       Osiedle 100 - od godz. 09.00

Krokusów, Liliowa, Storczyków, Lazurowa

24.01.2020r. Piątek

I.       Przecznia - od godz. 9.00

Przecznia od Cisowej do Modrzewiowej nr 22, 24 Cisowa, Tylna

25.01.2020r. Sobota

I.       Folwark - od godz. 09.00

Czereśniowa, Orchidei, Borówkowa, Laskowa, Jemioły, Konwalii, Przecznia                 od Orchidei nr 59, 57, 55, 54, 52, 50, 63

27.01.2020r. Poniedziałek

I.       Osiedle Północ - od godz. 9.00

Ul. Lipowa (od końca) i ul. Platanowa 23, ul. Morelowa        

II.      Domy pod Kamieniołomem - od godz. 14.00

Leśna, Górska, Piaskowa

III.    Ul. Jutrzenki - od godz. 09.00

Jutrzenki, Przecznia nr 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51

28.01.2020r. Wtorek

I.       Folwark - od godz. 09.00

Przecznia od nr 117, Jabłoniowa, Folwarczna, Chabrowa, Przecznia na tym odcinku do Różanej nr 115,113,111,109,103,101,95,97,91,89,87,79,77, 73,70, 69, 67,64,65,71,60a

30.01.2020r. Czwartek

I.       Folwark – od 14.00

Orlików, Koncertowa, Różana

01.02.2020r. Sobota

I.       Kolęda dodatkowa – od 14.00

2020  Parafia Świętych Szymona i Judy Tadeusza w Kozach   globbers joomla templates